iRobot Scooba 390

Robotický vytírač iRobot Scooba 390 dokáže efektivně vytřít podlahy i ve velkých místnostech. Ve srovnání se starším modelem disponuje Scooba 390 baterií s větší výdrží a vylepšeným designem. Dokonale vytřené podlahy pak zajistí čtyřfázový čistící proces, nejchytřejší systém navigace a pohybu v místnosti iAdapt či profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem.
12 689 Kč

Dostupnost:
Availibility unknown

Detaily
Podrobnosti

Hlavní přednosti Scooby 390

  • Čtyřfázový čistící proces
  • Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
  • Na jeden uklízecí cyklus až 42m2 vytřené plochy
  • Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem
  • Senzory proti pádu ze schodů
  • Až 98 % bakterií zahubeno v rámci procesu čištěníProč robota od iRobotu?

Ze stejného důvodu, z jakého si miliony lidí na celém světě kupují auta od Audi či BMW, zahradní nářadí od Fiskars nebo třeba kabelky od Luis Vuitton. iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu svých zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svoji pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme a již v prvním roce existence představil vesmírného průzkumného robota Genghis.

Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot. Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových domácích robotů, kteří pomáhají s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Klíčové funkce
iRobot Scooba 390

Systém úklidu a navigace iAdapt

Systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu prověřilo více než 10 milionů domácností napříč planetou. iAdapt s pomocí desítek senzorů monitoruje prostor 67x za sekundu a umožňuje Scoobě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti. Více informací zde.

Čtyřfázový čistící proces

iRobot Scooba 390 pracuje s čtyřfázovým čistícím programem, díky němuž zbaví vaši podlahu nečistot. Zanechává za sebou čisto, avšak mírně vlhko. Tímto se neliší od běžného mopu, jelikož ani za ním nezůstává podlaha suchá. Na rozdíl od běžného mopu však Scooba 390 aplikuje na podlahu pouze čistou vodu s čistícím roztokem. Ta špinavá končí ve speciální vyhrazené nádobce.

1. Předvysání

Scooba 390 podlahu nejprve předvysaje. Jelikož to není plnohodnotný vysavač, doporučujeme do místnosti nejdříve vypustit robotický vysavač Roomba, případně místnost vysát klasickým ručním vysavačem.

2. Mytí

V této fázi Scooba 390 aplikuje na podlahu roztok vody a čistícího prostředku Scooba Juice.

3. Čištění

Následně Scooba čistí podlahu pomocí rotačního kartáče, aby odstranila zaschlé nečistoty.

4. Vysání špinavé vody

V posledním fázi speciálně navržená lišta stírá a vysává špinavou vodu z podlahy a ukládá ji do vyhrazené nádobky, aby nedošlo ke kontaktu s čistou vodou.

Scooba 390

Funkce virtuální zdi

Virtuální zeď slouží k vymezení uklízeného prostoru. V praxi to znamená, že se Scooba zastaví na hranici vymezené virtuální zdí a nepřejede tak například z kuchyně do obývajícího pokoje. Neviditelná bariéra vzniká tam, kde virtuální zeď postavíte.

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku a předmětům na podlaze. Scooba se nábytku i předmětů dotýká jemně, takže se nemusíte obávat jejich převržení či dokonce poškození.

Pro koho?

Do velkých domů a bytů, do firem, do mateřských i základních škol a všude tam, kde se rychle špiní podlahy a nezbývá čas na jejich ruční údržbu. iRobot Scooba 390 dokáže v rámci jediného uklízecího cyklu efektivně vytřít plochu o velikosti až 42m2 , odstranit z podlahy nečistoty a zahubit až 98% všech bakterií.

iRobot Scooba 390
Další informace
Další informace
Značka iRobot