iRobot Scooba 230

Malý, praktický, hbitý a účinný robotický vytírač, který uklidí i tam, kam se s mopem nedostanete nebo neodvážíte. Scooba 230 se hrdinně vrhá do boje s nečistotami na podlaze v kuchyni, předsíni, koupelně či na toaletě. Díky svým kompaktním rozměrům dokáže efektivně vytřít i velmi členité prostory, přičemž nevynechá jediné místečko. Kvalitní pokrytí zajistí osvědčený systém navigace a pohybu v místnosti iAdapt.
7 589 Kč

Dostupnost:
Availibility unknown

Detaily
Podrobnosti

Hlavní přednosti Scooby 230

  • Kompaktní rozměry
  • Třífázový čistící proces
  • Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
  • Na jeden uklízecí cyklus až 14m² vytřené plochy
  • Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem
  • Senzory proti pádu ze schodů
  • Až 97% bakterií zahubeno v rámci procesu čištění

Proč robota od iRobotu?

Ze stejného důvodu, z jakého si miliony lidí na celém světě kupují auta od Audi či BMW, zahradní nářadí od Fiskars nebo třeba kabelky od Luis Vuitton. iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu svých zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svoji pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme a již v prvním roce existence představil vesmírného průzkumného robota Genghis.

Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot. Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových domácích robotů, kteří pomáhají s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Klíčové funkce
iRobot Scooba 230

Systém úklidu a navigace iAdapt

Systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu prověřilo více než 10 milionů domácností napříč planetou. iAdapt s pomocí desítek senzorů monitoruje prostor 67x za sekundu a umožňuje Scoobě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti. Více informací zde.

 

Třístupňový proces úklidu

Scooba 230 používá jedinečný třístupňový proces úklidu. V prvním kroku Scooba podlahu navlhčí, poté ji pomocí jemných kartáčků vyčistí a nakonec z ní odstraní špinavou vodu. Díky snadno odnímatelné spodní části se robot snadno čistí a udržuje. V rámci jediného uklízecího cyklu (naplnění nádobky čistícím roztokem, zapnutí robota, čištění a vyprázdnění nádobky se špinavou vodou) dokáže Scooba 230 vytřít až 14 m2 velkou místnost.

 

Funkce virtuální zdi

Virtuální zeď slouží k vymezení uklízeného prostoru. V praxi to znamená, že se Scooba zastaví na hranici vymezené virtuální zdí a nepřejede tak například z kuchyně do obývajícího pokoje. Neviditelná bariéra vzniká tam, kde virtuální zeď postavíte.

Scooba 230

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku a předmětům na podlaze. Scooba se nábytku i předmětů dotýká jemně, takže se nemusíte obávat jejich převržení či dokonce poškození.

Kompaktní rozměry

Scoobu 230 charakterizují extrémně kompaktní rozměry. Díky výšce pouhých 89 mm a průměru 165 mm se Scooba dostane doslova všude. Vytře i místa, na která běžně zapomínáte nebo se vám do jejich čistění jednoduše nechce.

Pro koho?

Pro všechny, kteří milují čistou koupelnu, toaletu, kuchyň nebo předsíň každý den. Pro všechny, kteří mají málo času, nebo chtějí svůj volný čas věnovat rodině a koníčkům místo vytírání. Scooba 230 není plnohodnotnou náhradou mopu, nicméně skvěle doplňuje klasické čistící nástroje a prostředky a pomáhá udržovat podlahu toalety či koupelny trvale čistou a bez bakterií. Pro vytírání větších prostor zvažte nákup modelu Scooba 390.

Další informace
Další informace
Značka iRobot